Zespół ds. projektów

Marta Jurek – koordynator projektów i trener, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Z wykształcenia mgr inż. ochrony środowiska; z doświadczenia specjalistka ds. ekologii i kultury art-eko, fundraiserka oraz autorka publikacji; z przekonania doradca ds. środowiska, aktywna trenerka oraz pomysłodawczyni kampanii społecznych w obszarze zrównoważonego rozwoju; z zamiłowania promotorka innowacyjnej metodyki w nauczaniu przyrody. 

 

Gosia Olejniczak – koordynator CSR i trener, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Z wykształcenia mgr inż. ochrony środowiska; z doświadczenia specjalistka ds. CSR, autorka konspektów pracy twórczej oraz projektów biznesowych, kampanii marketingowych i eventów w obszarze zrównoważonego rozwoju; z zamiłowania doskonała animatorka działań art.-eko dla dzieci i młodzieży oraz projektantka narzędzi wspierających ekofilozofię w przestrzeni miejskiej. 

 

Ania Moniewska – koordynator ekoinwestycji, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zwolenniczka ekologicznych rozwiązań w budownictwie, promująca funkcjonalność, minimalizm, dobre proporcje, zdrowe materiały i naturalne faktury nawiązujące do przyrody; od wielu lat tworzy relacje między człowiekiem a otoczeniem, zajmując się kompleksową obsługą inwestycji; kreatorka innowacji, dla której świadomy design to kompozycja oczekiwań klienta i potrzeb natury.

 

Asia Waszniewska – edukator i animator, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Z wykształcenia mgr ochrony środowiska z uprawnieniami do nauki przyrody w klasach 4-6 szkoły podstawowej; z doświadczenia współpracownik warszawskich fundacji; z zamiłowania drużynowa w harcerstwie, animatorka i organizatorka gier terenowych dla dzieci i młodzieży; prywatnie miłośniczka wspinaczki skałkowej, sportów zimowych, pasjonatka dalekich podróży.

 

Asia Sadecka-Kurnik – quester i plastyk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Z wykształcenia mgr kulturoznawstwa; z doświadczenia trenerka questingu przyrodniczo-kulturowego, koordynatorka miasteczka ngo na corocznym Cieszanów Rock Festival, opiekunka grupy w projekcie „e-Senior”; prywatnie właścicielka ekogospodarstwa, w którym do gotowania nie używa półproduktów, pasjonatka ręcznie wytwarzanego filcu z czesanki wełnianej.  

 

Marcin Kurnik – quester i fotograf, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    

Pasjonat przyrody, kultury i fotografii; autor publikacji, warsztatów questingowych opartych na coachingu, animacji i mentoringu; współtwórca EKO MUZeum w widłach Wisły i Sanu i portalu na rzecz promocji i ocalenia dziedzictwa narodowego „Skarby Okolicy”; prywatnie właściciel ekogospodarstwa pn. „Dobre Miejsce” i zagrody edukacyjnej „Kurza Twarz” na Podkarpaciu.  

  

 

Marcin Nawrocki – fotograf i trener, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Członek Związku Polskich Fotografów Przyrody - Okręg Łódzki;  tropiciel dzikich zwierząt, który dużo czasu spędza w czatowniach i fascynuje się bielikiem - jego znakiem rozpoznawczym w fotografii; pasjonat piękna przyrody parków narodowych i  krajobrazowych; organizator i trener plenerów fotograficznych oraz warsztatów celowych dla rożnych grup odbiorców.