Zarząd i doradcy

 

Grzegorz Jurek – prezes Zarządu Fundacji, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Specjalista z dziedziny ekonomii, z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości podmiotów non-profit o różnej charakterystyce; współpracownik w strukturach pozarządowych; organizator eventów; współtwórca tras questingowych; doradca ds. finansów w projekcie „EKOinkubator NGO”; z zamiłowania przyrodnik i fotograf; w wolnych chwilach biegacz na orientację i entuzjasta wielu innych dyscyplin sportu.

 

Honorata Waszkiewicz – doradca ds. edukacji ekologicznej

Absolwentka Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego; nauczyciel z 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli przedszkoli i szkół w zakresie edukacji ekologicznej w Fundacji Ośrodka Edukacji Ekologicznej; wykładowca przedmiotu edukacja przyrodnicza w Kolegium Nauczycielskim w Warszawie; autorka programów i podręczników szkolnych; wyróżniona nagrodą Ministra Ochrony Środowiska i Prezesa NFOŚiGW „Złoty Liść” za program „Edukacja w Naturze”. 

 

 


Jadwiga Leśniewska – doradca ds. współpracy międzysektorowej

Absolwentka studiów podyplomowych "Ewaluacja projektów finansowanych z funduszy europejskich", "Zarządzanie zasobami ludzkimi", "Zarządzanie projektami europejskimi i prawo Unii Europejskiej"; pracownik instytucji rządowych i samorządowych odpowiedzialny za zarządzanie i wdrażanie funduszy europejskich oraz współpracę z ngo; ekspert programu „Zielony Certyfikat. Przedszkole/szkoła jako lokalny ośrodek zrównoważonego rozwoju”, koordynator programu „Młodzi w środowisku”.